Systemy wideodomofonowe, domofonowe i alarmowe

NASZA OFERTA

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj bardziej szczegółowe informacje odnośnie szukanego produktu.

Każde pomieszczenie wymaga dobrego zabezpieczenia. Niezależnie od tego czy dany obiekt jest to domem prywatnym, samochodem, działką rekreacyjną, garażem czy przedsiębiorstwem, należy odpowiednio zadbać o jego ochronę. Jednym z rozwiązań zapewniających odpowiednie bezpieczeństwo jest zastosowanie systemu alarmowego. Idea wspomnianych systemów polega na użyciu czujnika ruchu, który po wykryciu podejrzanego zachowania, od razu powiadamia właściciela lub ochronę obiektu o takim incydencie. Niejednokrotnie systemy alarmowe wyposażone są również w kamerkę, co pozwala na natychmiastową ocenę zagrożenia oraz podjęcie ewentualnej interwencji.

Wśród proponowanych przez nas produktów znajdą Państwo zarówno systemy alarmowe, przeciwwłamaniowe, sygnalizatory wejścia, systemy sygnalizacji przeciwpożarowej, dzwonki przewodowe i bezprzewodowe oraz domofony. Systemy alarmowe, które oferuje firma AmperB umożliwiają powiadomienie o niepożądanym zachowaniu zarówno poprzez sygnał dźwiękowy, jak i przez wysłanie powiadomienia na telefon właściciela.

Oprócz systemów alarmowych dysponujemy również systemami domofonowymi oraz wideodomofonowymi. Te drugie wyposażone są w kamerkę, która pozwala na wyświetlenie twarzy osoby, która zadzwoni do naszych drzwi. Rozwiązanie to, jest przydatne zarówno w domu prywatnym jak i w przypadku wszelkich działalności gospodarczych, takich jak przedsiębiorstwa czy warsztaty.

Szeroka oferta alarmów i systemów antywłamaniowych, a także wysoka jakość oferowanych przez nas produktów, gwarantuje Państwu możliwość znalezienia takiego systemu alarmowego lub domofonowego, który zaspokoi Państwa potrzeby oraz w odpowiedni sposób zabezpieczy wybrane pomieszczenie.

Informujemy, że w przypadku jakichkolwiek pytań odnoście naszych produktów lub ich dostawy mogą Państwo skontaktować się z naszymi konsultantami, którzy udzielą potrzebnych informacji. Dane kontaktowe do obu naszych oddziałów oraz formularz kontaktowy znajdują się w zakładce „Kontakt”.