Osprzęt instalacyjny

NASZA OFERTA

 czujniki gazu
 czujniki ruchu
 gniazda antenowe
 gniazda głośnikowe
 gniazda hermetyczne
 Panele operatorskie
 gniazda komputerowe
 gniazda teleinformatyczne
 gniazda wtyczkowe
 łączniki dzwonkowe
 łączniki instalacyjne
 łączniki żaluzjowe
 puszki nadtynkowe
 puszki podtynkowe
 regulatory temperatury
 systemy audio RADIO FM
 systemy inteligentnego domu
 ściemniacze

Osprzęt instalacyjny stanowi zbiór elementów, których konstrukcja jest zależna od sposobu ułożenia przewodów elektrycznych w instalacji. Przeznaczeniem osprzętu elektrotechnicznego jest ochrona, złączenie oraz mocowanie wcześniej wspomnianych przewodów. Pomimo faktu, iż sprawny osprzęt instalacyjny jest niezbędny do prawidłowego działania instalacji elektrycznej, niejednokrotnie zdarza się, że nie jest przywiązywana odpowiednia waga do tego zagadnienia. Niskiej jakości produkty użyte do łączenia oraz ochrony przewodów sprawiają, że cala instalacja elektryczna traci na bezpieczeństwie oraz wrasta jej awaryjność. Skutkiem takich zaniedbań często jest konieczność wymiany lub naprawy poszczególnych elementów lub w skrajnych przypadkach całości osprzętu instalacyjnego.

Firma ApmerB dysponuje wszystkimi niezbędnymi elementami osprzętu instalacyjnego. W naszym sklepie znajdą Państwo wszelkiego rodzaju czujniki, gniazda, łączniki, puszki a także systemy oraz ściemniacze. Cieszymy się, że jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wszystkie niezbędne elementy, które wykorzystywane są przez osprzęt instalacyjny. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zabezpieczenie wszystkich instalacji elektrycznych dlatego wiele uwagi poświęcamy sprawdzeniu jakości dostępnych u nas produktów. Wysoka jakość oferowanych przez nas elementów osprzętu instalacyjnego zapewni polepszenie jakości całej instalacji elektrycznej. Oznacza to nie tylko spore oszczędności ale również daje gwarancję wcześniej wspomnianego bezpieczeństwa oraz braku przestoju z działaniu instalacji.

Uprzejmie informujemy, że wszelkie informacje o produktach uzyskają Państwo od naszych pracowników. Kontakt z nimi umożliwiamy poprzez formularz kontaktowy, który znajduje się w zakładce „Kontakt”. Oprócz wspomnianego formularza znajdą tam Państwo również dane kontaktowe do poszczególnych pracowników z oddziałów w Bolesławcu i Lubaniu. Serdecznie zapraszamy do zakupów oraz skorzystania z innych oferowanych usług.