Rozdzielnice i szafy przemysłowe

NASZA OFERTA

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj bardziej szczegółowe informacje odnośnie szukanego produktu.

Zdecydowanie można powiedzieć, że transport prądu jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania pojedynczych maszyn oraz całych zakładów. Dlatego dobra organizacja transportu prądu jest podstawą jego użytkowania. Aby transport prądu był jak najszybszy używane są urządzenia takie jak:

  • szafy serwerowe,
  • szafy przemysłowe,
  • rozdzielnice przemysłowe,
  • rozdzielnice budowlane.

SZAFY SERWEROWE

Szafy serwerowe są niezbędne nie tyko do utrzymania porządku w serwerowni ale również zapewniają odpowiednie chłodzenie wspomnianych urządzeń. Szafy serwerowe można podzielić na otwarte, które swoim wyglądem przypominają ramkę na serwery oraz półotwarte, których front jak i tył zbudowane są z metalowej siatki. Oba rozwiązania zapewniają przepływ powietrza, co powoduje mniejsze nagrzewanie się serwerów, umieszczonych w szafkach.

SZAFY PRZEMYSŁOWE

Podobnie jak szafy serwerowe, szafy przemysłowe mają za zadanie ochronę urządzeń elektrycznych oraz ułatwienie utrzymania porządku w miejscu pracy. Ze względu na fakt, iż wykonane są najczęściej z metalu, najczęściej wykorzystywane są w salach produkcyjnych oraz warsztatach. Coraz częściej przez swoją masywność oraz bezpieczeństwo i komfort korzystania jaki oferują szafy przemysłowe znajdują swoje miejsce również w biurach.

ROZDZIELNICE BUDOWLANE

Rozdzielnice budowlane zapewniają zasilanie dla energii elektrycznej na każdym z placów budowy. Jednak, wykorzystywane są również przy campingach, festynach, dożynkach oraz w każdym innym miejscu, gdzie konieczny jest tymczasowy dostęp do energii elektrycznej.

ROZDZIELNICE PRZEMYSŁOWE

Rozdzielnice przemysłowe, podobnie jak rozdzielnice budowlane stanowią źródło zasilania dla energii elektrycznej. Są one najczęściej wykorzystywane w zakładach przemysłowych oraz budynkach przeznaczonych do użytku publicznego, gdzie przeważnie stanowią główne rozdzielnie prądu. Zadaniem rozdzielnicy przemysłowej jest dystrybucja energii elektrycznej oraz zabezpieczenie instalacji elektrycznej od strony niskiego napięcia.

Wszystkie przedstawione po wyżej przedmioty z naszej oferty cechują się wysoką jakością materiału z jakiego zostały zrobione oraz samego wykonania. Firma AmperB stawia za priorytet zapewnienie, poprzez swoje produkty najwyższej formy bezpieczeństwa. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, znajdujący się w zakładce „Kontakt”. Życzymy udanych zakupów!