Przewody i kable instalacyjne

NASZA OFERTA

Kabel elektroenergetyczny
 Kabel napowietrzny
 Kabel suwnicowy
 Kabel średniego napięcia
Kabel światłowodowy
 Kabel telekomunikacyjny
 Kabel wysokiego napięcia
Przewód antenowy
 Przewód głośnikowy
 Przewód grzejny
 Przewód instalacyjny jednożyłowy
 Przewód instalacyjny okrągły
 Przewód instalacyjny płaski
 Przewód koncentryczny
 Przewód spawalniczy
 Przewód spiralny
 Przewód sterowniczy
 Przewód teleinformatyczny
 Przewód uziemiający

Nieodłączną częścią każdej instalacji elektrycznej są przewody i kable instalacyjne. Dzięki nim możliwy jest odpowiedni przepływ prądu w wyznaczone miejsca. Przewody instalacyjne powinny być nie tylko odpowiednio zabezpieczone ale również wykonane z materiałów jak najwyższej jakości. Czasami zdarza się sytuacja, w której kabel lub przewód został uszkodzony, co powoduje awarię całej instalacji. Konieczna jest wtedy wymiana wadliwego elementu. Najczęściej taki stan rzeczy jest spowodowany nieprawidłowym użytkowaniem lub niską jakością użytego przewodu.

Przewody instalacyjne

Firma AmperB gwarantuje Państwu szeroki wybór przewodów i kabli instalacyjnych. W naszym asortymencie znajdują się kable średniego i wysokiego napięcia, suwnicowe, telekomunikacyjne oraz światłowodowe, które umożliwią przyłączenie najlepszego dostępnego łącza. Dostępne są również liczne rodzaje przewodów, między innymi: przewody grzejne, spiralne, głośnikowe instalacyjne jednorodne, okrągłe i płaskie, teleinformatyczne, sterownicze, uziemiające czy spawalnicze.

Zapewniamy Państwu, że wszystkie przewody i kable instalacyjne, jakie Państwu oferujemy, odznaczają się najwyższą jakością oraz zapewniają odpowiednie zabezpieczenie instalacji elektrycznej. Użycie takich kabli i przewodów instalacyjnych znacznie minimalizuje ryzyko awarii. Miło nam poinformować Państwa, że wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają wszelkie niezbędne normy unijne oraz, że gwarantujemy bezpieczną i najszybszą możliwą dostawę kupionych artykułów.

Wiemy jak ważna jest precyzja i bezpieczeństwo podczas pracy z prądem, dlatego w razie gdyby mieli Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące oferowanych przez nas produktów, serdecznie zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Nasi pracownicy udzielą wszystkich informacji na nurtujące Państwa pytania. Dane kontaktowe do obu oddziałów naszej firmy znajdują się w zakładce „Kontakt” .