Inteligentny dom

NASZA OFERTA

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj bardziej szczegółowe informacje odnośnie szukanego produktu.

CO OZNACZA POJĘCIE INTELIGENTNY DOM?

Inteligentny dom jest kompleksowym rozwiązaniem, które pomaga w zdalnym zarządzaniu wszystkimi instalacjami. Zarządzanie te odbywa się przy pomocy urządzenia mobilnego. Dzięki zebranym z systemu informacjom, budynek jest w stanie zareagować zarówno na zewnętrzne oraz wewnętrzne zmiany środowiska. Takie rozwiązanie przede wszystkim gwarantuje komfortowe i wygodne zarządzanie budynkiem. Dodatkowo przyczynia się do zwiększonego bezpieczeństwa oraz pozwala na zminimalizowanie kosztów modernizacji i eksploatacji budynku. Dzięki temu rozwiązanie te pozytywnie wpływa na środowisko, ponieważ ogranicza emisję zanieczyszczeń.

ZASTOSOWANIA ROZWIĄZAŃ INTELIGENTNEGO DOMU 

W nowoczesnym budownictwie powszechne są zdalne systemy zarządzania temperaturą czy oświetleniem. Wygodnym jest zdalne wyłączenie światła, gdy o tym zapomnieliśmy wychodząc z pracy. Kolejnym popularnym dzisiaj rozwiązaniem jest zautomatyzowanie zasuwania rolet adekwatnie do pory roku. Zastosowanie monitoringu do obsługi zdalnej znacząco poprawia poczucie bezpieczeństwa domowników. To tylko niektóre z dostępnych możliwości. W zależności od Państwa oczekiwań można zautomatyzować większość czynności. Przykładem jest automatyczne otwieranie bramy wjazdowej gdy system wykryje zdefiniowane auto.

Dzięki temu zaoszczędzamy czas potrzebny na manualną obsługę urządzeń oraz efektywniej zużywamy media. Wpływa to na zmniejszenie wydatków na prąd, gaz oraz wodę. Zarządzanie te odbywa się poprzez aplikacje mobilne dostarczane przez naszych producentów.

Inteligentne rozwiązania można zastosować również w przemyśle. Inteligentne systemy oświetleniowe pozwalają na dostosowanie intensywności światła w pomieszczeniu zależnie od pracy jaką wykonujemy. Przyczynia się to do zmniejszenia zużycia prądu w zakładzie. Nasi elektrycy z przyjemnością zrealizują dla Państwa takie instalacje. Po więcej informacji zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usługową.

NASZA OFERTA PRODUKTOWA

Firma AmperB dysponuje szeroką ofertą systemów oraz rozwiązań, które pozwalają na stworzenie inteligentnego budynku. Wśród oferowanych produktów znajdą Państwo między innymi bezprzewodowe i przewodowe systemy pozwalające na sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem roletami praz bramami. Innowacyjnym rozwiązaniem jest również dostępna w naszym sklepie symulacja obecności, pozwala ona przewidzieć w jaki sposób system będzie reagował na obecność osób w wyznaczonym miejscu. Bardzo przydatne jest też zdalne sterowanie przez Internet, które umożliwia sterowanie systemem również przebywając po za nim. Jest to bardzo przydatne w przypadku Państwa nieobecności. Idea inteligentnego systemu zarządzania budynkami jest przydatna nie tylko w przypadku domów prywatnych. Stanowi ona kompleksowe rozwiązanie również dla przedsiębiorstw i zakładów pracy.

Dzięki szybkiemu postępowi w dziedzinie technologii, inteligentne budynki zyskują na popularności. Wyżej opisane rozwiązania są dostępne dla szerokiego grona konsumentów. Mamy nadzieję, że zainteresują się Państwo nasza ofertą. W celu otrzymania dodatkowych informacji na temat naszych usług lub produktów, zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Dane kontaktowe do oddziałów firmy AmperB w Bolesławcu i Lubaniu znajdują się w zakładce Kontakt. Życzymy udanych zakupów!