Inteligentny dom

NASZA OFERTA

Sterowanie ogrzewaniem
Sterowanie oświetleniem
Sterowanie roletami, bramami
Symulacja obecności
Systemy bezprzewodowe
Systemy przewodowe
Zdalne sterowanie przez Internet

Inteligentny dom jest to kompleksowe rozwiązanie, które pomaga w zdalnym zarządzaniu wszystkimi instalacjami, które się w nim znajdują za pomocą jednej aplikacji. Dzięki zebranym z poszczególnych elementów systemu informacjom, budynek jest w stanie zareagować zarówno na zewnętrzne oraz wewnętrzne zmiany środowiska. Takie rozwiązanie daje możliwość poprawy poczucia komfortu oraz bezpieczeństwa, a dodatkowo pozwala na zminimalizowanie kosztów modernizacji i eksploatacji budynku, korzystnie wpływa również na środowisko, ponieważ ogranicza emisję zanieczyszczeń.

Warto zauważyć, że w nowoczesnym budownictwie coraz częściej można się spotkać z inteligentnym systemem zarządzania temperaturą pomieszczeń lub ich oświetleniem. Trzeba przyznać, że takie rozwiązanie pozwala nam nie tylko zaoszczędzić czas ale również pieniądze. Inteligentny dom pozwala jednak na zarządzanie całą jego fasadą przy pomocy jednej aplikacji. Daje możliwość zautomatyzowania zasuwania rolet uwzględniając w to porę roku oraz dostosowanie intensywności światła w pomieszczeniu zależnie od czynności jaką wykonujemy. Automatycznie otwiera bramę, gdy wyznaczony pojazd się do niej zbliża oraz informuje nas gdy ktokolwiek zbliża się do drzwi budynku. Pozwala na wyznaczenie różnej lub takiej samej temperatury pomieszczeń znajdujących się w całym inteligentnym domu. W zależności od poziomu zaawansowania wybranego systemu mogą Państwo decydować tylko o najistotniejszych elementach wyposażenia lub zautomatyzować większość czynności.

Firma AmperB dysponuje szeroką ofertą systemów oraz rozwiązań, które pozwalają na stworzenie inteligentnego budynku. Wśród oferowanych produktów znajdą Państwo między innymi bezprzewodowe i przewodowe systemy pozwalające na sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem roletami praz bramami. Innowacyjnym rozwiązaniem jest również dostępna w naszym sklepie symulacja obecności, pozwala ona przewidzieć w jaki sposób system będzie reagował na obecność osób w wyznaczonym miejscu. Bardzo przydatne jest też zdalne sterowanie przez internet, które umożliwia sterowanie systemem również przebywając po za nim. Jest to bardzo przydatne w przypadku delegacji lub jeżeli Państwa inteligentny dom będzie stanowił na przykład działkę rekreacyjna po za miejscem zamieszkania. Idea inteligentnego systemu zarządzania budynkami jest bowiem przydatna nie tylko w przypadku domów prywatnych ale stanowi kompleksowe rozwiązanie również dla przedsiębiorstw oraz wcześniej wspomnianych działek rekreacyjnych.

Dzięki szybkiemu postępowi w dziedzinie technologii, inteligentne budynki stają się coraz bardziej popularne, a wyżej opisane rozwiązania dostępne dla coraz szerszego grona konsumentów. Mamy nadzieję, że zainteresują się Państwo nasza ofertą. W celu otrzymania dodatkowych informacji na temat naszych usług lub produktów, zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Dane kontaktowe do oddziałów firmy AmperB w Bolesławcu i Lubaniu znajdują się w zakładce „Kontakt”. Życzymy udanych zakupów!